پورتال تفریحی

کلیک طلا

ماهان سورف

باورهای انسان‌ها...! - جورواجور
 
جورواجور
از هر دری سخنی با خوانندگان عزیز...
آخرین مطالب
سه‌شنبه 22 مرداد‌ماه سال 1392 :: 03:07 ب.ظ
دانشمندان برای بررسی تعیین میزان قدرت باورها بر کیفیت زندگی انسانها آزمایشی را در «هاروارد یونیورسیتی» انجام دادند :
 
80 پیرمرد و 80 پیرزن را انتخاب کردند. یک شهرک را به دور از هیاهو برابر با 40 سال پیش ساختند. غذاهای 40 سال پیش در این شهرک پخته می‌شد . خط روی شیشه‌های مغازه‌ها، فرم مبلمان، آهنگها، فیلم‌های قدیمی، اخباری که از رادیو و تلویزیون پخش می‌شد، را مطابق با 40 سال قبل ساختند. بعد این 160 نفر را از هرنظر آزمایش کردند:
 
تعداد موی سر، رنگ موی سر، نوع استخوان، خمیدگی بدن، لرزش دستها، لرزش صدا، میزان فشار خون ... بعد این 160 نفر را به داخل این شهرک بردند، بعداز گذشت 5 الی 6 ماه کم‌کم پشتشان صاف شد، راست می‌ایستادند، لرزش دستها بطور ناخودآگاه از بین رفت، لرزش صدا خوب شد، ضربان قلب مثل افراد جوان، رنگ موهای سر شروع به مشکی شدن کرد، چین و چروک‌های دست و صورت از بین رفت.

علت چه بود ؟ 

 خیلی ساده است. آنها چون مطابق با 40 سال پیش زندگی کردند، باور کرده بودند 40 سال جوانتر شده‌اند.
 
انسانها همان گونه که باور داشته باشند می‌توانند بیندیشند. باورهای آدمی است که در هر لحظه به او القا می‌کند که چگونه بیندیشد.
 
اصولاً فرق بین انسانها، فرق میان باورهای آنان است. انسانهای موفق با باورهای عالی، موفقیت را برای خود خلق می‌کنند. انسانهای ثروتمند، باورهای عالی و ثروت‌آفرین دارند که با اعتماد به نفس عالی خود و بدون توجه به تمام مسائل به دنبال کسب ثروت می‌روند و به لحاظ باورهای مثبتشان به ثروت مطلوب خود می‌رسند.
 
قانون زندگی قانون باورها است. باورهای عالی سرچشمه همه موفقیتهای بزرگ است. توانمندی یک انسان را باورهای او تعیین می‌کند.
 
انسانها هر آنچه را که باور دارند خلق می‌کنند. باورهای شما دست‌آوردهای شما را در زندگی می‌سازند. زیرا باورها تعیین کننده کیفیت اندیشه‌ها، اندیشه‌ها عامل اولیه اقدام‌ها و اقدام‌ها عامل اصلی دست‌آوردها هستند.
آمار وبلاگ
  • تعداد بازدیدکنندگان: 7710039
امکانات جانبی
Your Codes Here
 
 
بالای صفحه